Про нас

Фирма Prospere більше 10 років займає лідируючі позиції в Україні по обробці натурального граніту і виробів з нього.
У виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали, перевірені часом безпосередньо при наших погодних умовах.
Ми впевнені у виробах які виробляємо і тому надаємо повну гарантію на 5 років на свою продукцію і монтаж.

Якісна і зручна доставка!

Повна гарантія на всі товари і послуги 5 років!

Знижки до 15%!

Всім нашим постійним покупцям знижки та бонуси!

Дуже рада, що знайшла ваш сайт. Потрібен був памятник, подзвонила. Дуже приємні люди. Вибрала все з виставки. Через місяць привезли готовий, швидко встановили, а головне не дорого. Велике вам дякую!!!
- Христина
Заказал с женой памятник. Выбрали дизайнерский номер 3.Через месяц привезли за один день поставили. Все отлично как на картинке. Отдельное спасибо художникам, отличная работа. Удачи вам!
- Роман
Одразу зрозуміло, що багато років працюють. Приїхала в офіс на вул.Довженка 6, побачила виставку виробів, зразки граніту. В каталогах і проектах вибір нереально великий - аж розбігались очі. Але мені дуже гарно все розказали. Люди дуже переймаються якістю. Видно, що хочуть, щоб клієнт був задоволений і залишалась найкраща репутація про фірму. Думаю кращих спеціалістів не знайти. Дякую. Буду рекомендувати.
- Сніжана
Спасибо вам. Привезли оперативно памятник двойной для Отца и для Мамы. Все поставили, удивительно что за такую цену. У других намного дороже!Еще и бесплатную доставку сделали! Красивое оформление, родители как живые когда я их запомнил. Спасибо!
- Володя Киев
Замовила столешню до кухні ,виявилось що у них також є підвіконня.Працівники вміло допомогли підібрати віддінки граніту для контрасту.Мені все сподобалось, дякую за пораду!
- Надія

Cтатті

RSS
Каміни з натурального граніту

Каміни з натурального граніту

admin 30.01.2017 0
Камін з натурального граніту - це не тільки вишукана деталь Вашого інтер'єру, але і функціонально робоча опалювальна конструкція. Функція всіх камінів однакова, але зовнішній вигляд це те що може пі...
Читати далі
Всі моделі пам'ятників створені нашими дизайнерами!

Всі моделі пам'ятників створені нашими дизайнерами!

admin 08.07.2016 0
Дизайнерські пам'ятники з натурального граніту.Всі найпопулярніші дизайнерські форми пам'ятників представлені в широкому асортименті наших товарів. Виконати в граніті складну форму справа вправног...
Читати далі
Раковини та мийки з природного граніту

Раковини та мийки з природного граніту

Игорь 30.06.2016 0
Раковини та мийки з природного граніту. Компанія "Prospere" пропонує вашій увазі раковини та мийки з натурального граніту власного виробництва. Ми спеціалізуємося на виробах з граніту будь-якої скла...
Читати далі