Каміни з натурального граніту

Читати далі admin 30.01.2017 0 Коментар (ів)

Камін з натурального граніту - це не тільки вишукана деталь Вашого інтер'єру, але і функціонально робоча опалювальна конструкція.
Функція всіх камінів однакова, але зовнішній вигляд це те що може підкреслити Ваш вишуканий смак. Для виготовлення камінів в наш час використовують безліч матеріалів, як штучних так і натуральних. Але саме натуральний граніт виділяється своєю якістю і довговічністю.

Каміни з натурального каменю мають переваги не тільки в зовнішньому вигляді, але і в своїй функціональності. Стійкість до перепадів температури, до стирання, міцність, відсутність пір в структурі каменю гарантують задоволені своєю простоїть не одне десятиліття не змінивши свій зовнішній вигляд. Жоден штучний матеріал ні може похвалитися такими властивостями.

Камін в будинку створює неймовірний затишок і точно стане улюбленим місцем відпочинку і проводження часу для Вас.

Ще зовсім недавно установка каміна була можлива тільки в приватних будинках, але сучасні технології в наш час дозволяють встановити його і в квартирах. І зараз камін з натурального каменю на восьмому поверсі це цілком реальний додаток вашого інтер'єру.
Особливо каміни з натурального граніту витончено виглядають в доповненні до інтер'єру в якому вже присутній даний матеріал.
Наприклад: з плиткою, стільницями, підвіконнями і сходами з натурального каменю.
Різноманіття кольорів і текстур натурального граніту дозволять вам проявити свою фантазію в комбінуванні даного матеріалу,
дозволяючи створити свій унікальний дизайн інтер'єру ні схожий, ні на який інший проект.

Догляд за каміном з граніту приємно здивує вас. Досить один раз в тиждень протерти простой ганчіркою або серветкою, щоб камін виглядав як новий, немов тільки що був встановлений в ваш будинок.

Компанія "PROSPERE" готова виконати будь-який ваш замовлення на вашу індивідуальним проектом або навіть по фотографії взятої з інтернету.
Ми готові взятися за роботу будь-якої складності Вам лише потрібно вказати розміри і вибрати тип граніту.

Дизайн і установку готового виробу ми беремо на себе або ж привеземо готовий камін для самостійної установки.
Власне виробництво і досвід роботи більше 10 років дозволяють нам виготовити камін будь-якої складності, який ви тільки можете придумати.

Кожен проект розраховується індивідуально в залежності від складності роботи, обраних вами матеріалів і розмірів.
Всю потрібну вам інформацію ви можете отримати у наших менеджерів в наших магазинах по телефону або електронною поштою:

prospere2812

Залишити Коментар