Про компанію Prospere

Читати далі admin 28.05.2016 0 Коментар (ів) Про компанію,

Команда Prosper зібрана з фахівців з різних куточків України для того що б оперативно приймати і виконувати ваші замовлення і видавати їх в строк.

У своєму виробництві ми використовуємо тільки відбірний Житомирський граніт різних кольорів з унікальними природними малюнками які підтверджують натуральне походження матеріалу. Про переваги саме натурального граніту ви можете прочитати в нашій статті натиснувши тут.

Безпосередньо виробництво знаходиться в м.Львові, де і відбувається обробка натурального каменю і створення з нього різних виробів.

Граніт - це досить універсальний матеріал, що дозволяє створювати неповторні шедеври. Тому фірма Prospere не обмежує своє виробництво тільки пам'ятниками, а також виробляє безліч інших виробів з цього матеріалу таких як: стільниці для кухні, плитка для внутрішніх і зовнішніх робіт, бруківка, підвіконня та багато іншого. Вся продукція з натурального граніту.

Ми не економимо на своїх інструментах і матеріалах, для того щоб виробляти дійсно якісний і надійний продукт відповідає міжнародним стандартам.

Адже немає нічого дорожчого ніж репутації фірми і довіри клієнта. Працюючи вже більше 10 років ми втілили в життя понад 8500 проектів, як власних дизайнерських так і створених нашими клієнтами по їх унікальним ескізами. Всі моделі представлені на даному сайті обговорюються, якщо вам сподобалася яка-небудь модель але ви хотіли б щось змінити в ній, немає нічого простішого! Зверніться до наших менеджерів і ми змінимо для вас конфігурацію будь-якого пам'ятника і створимо 3D модель саме такого як ви і хотіли абсолютно безкоштовно.

Також можемо змінити і вид граніту за вашим бажанням на будь-який інший представлений на сайті в блозі матеріали. Також зверніть увагу на многоообразіе різних аксесуарів для пам'ятників, які ви можите додатково замовити до вашого пам'ятника.

Ми працюємо для Вас і будемо раді якщо ви залишите свої коментарі та побажання про нас.

Всі ваші зауваження та пропозиції будуть враховані для поліпшення нашого сервісу!

Залишити Коментар