Чому саме з натурального граніту?

Читати далі admin 28.06.2016 0 Коментар (ів) Технологія виробництва,

 

 

 

 

 

 

 

Пам'ятники з натурального граніту.
Граніт - благородний, різноманітний і вічний екологічно чистий матеріал. Створений самою природою він надає кожному виробу свою унікальність і індивідуальність. Природний камінь має величезний запас міцності до тертя, подряпин і стисненню. Саме це і робить його універсальним матеріалом як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт (меморіальних пам'ятників, плитки і т.п.)

Облицювальна плитка використовується для обробки нових будівель, мавзолеїв і адміністративних будинків що додає їм благородний зовнішній вигляд і підкреслює їхню соціальну значимість.
Для виготовлення пам'ятників все частіше використовують натуральний граніт. Ви запитаєте чому?
На це питання ми компанія "PROSPERE" як лідер з виготовлення пам'ятників і постараємося вам відповісти в невеликій статті нижче.

Як би ви не ставилися до життя і до якої б релігії не належали, всі ми розуміємо що рано чи пізно ми втратимо рідного або близького людини який залишиться назавжди в нашій душі. На жаль, не хто не вічний.

Для того що б залишити пам'ять про дорогу людину на століття за традицією використовуються надгробні пам'ятники, наступне покоління пам'ятатиме своїх предків і почитати їх, адже наші рідні живі поки ми їх пам'ятаємо.

Тому пам'ятник повинен бути надійним і якісним і саме натуральний граніт має ці властивості адже це надійність і довговічність, у порівнянні з іншими більш дешевими матеріалами з базальту і бетону.

Наші фахівці з багаторічним досвідом використовують тільки якісні матеріали та інструменти відповідні Європейським стандартам якості, так як наша фірма "PROSPERE" є і виробникам і реалізатором своєї продукції ми дбаємо про свою репутацію і майбутнє компанії.

Для виробництва пам'ятників наша компанія використовує тільки наш граніт з різних куточків України таких як Васильевское родовище, Головинське родовище, Лезниківське родовище, Межиріцьке родовище, Покостовское родовище, Сліпчицьке родовище, Токівське родовище, Капустинське родовище, Маславське родовище, Старобабанське родовище т. п. Поєднуючи різні комбінації видів матеріалу можна створити свій унікальний пам'ятник який ні буде схожий ні на один.

Ми живемо в двадцять першому столітті, все навколо змінюється і поліпшується. Зараз часи прогрессов які змінюють наше життя кожен день. І що змінилося в сфері виготовлення пам'ятників?
Покращилися методи обробки матеріалів, з'явилися нові інструменти і тим самим поліпшувалася якість виробів. Але, матеріал залишився незмінним - це натуральний граніт! Саме він є незмінним матеріалом у багато століть, саме він зі своїми властивостями завжди залишиться першим номером серед матеріалу для пам'ятників в усі часи.

Хочеться відзначити що саме Український граніт є лідером продажів у всьому світі!

Залишити Коментар