Раковини та мийки з природного граніту

Читати далі Игорь 30.06.2016 0 Коментар (ів)

Раковини та мийки з природного граніту.
Компанія "Prospere" пропонує вашій увазі раковини та мийки з натурального граніту власного виробництва.
Ми спеціалізуємося на виробах з граніту будь-якої складності і намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів які б не були їхні смаки. Більшість покупців ділиться на дві категорії: любителі класики або сучасного дизайну, проте в обох випадках віддають перевагу натуральним матеріалам. Саме тому фірма виробник "Prospere" і почала виготовляти раковини, умивальники, рукомийники та мийки з натурального Українського граніту будь-якої форми і моделей.

У виробництві нашої продукції використовується тільки якісна сировина міжнародних стандартів. Раковини з граніту виготовляються з цілісного шматка каменю, без використання шкідливих добавок або клею. Досвідчені фахівці, якісна сировина це саме те що потрібно для того щоб виготовляти якісний товар за доступною ціною.

Робота з натуральним гранітом дуже трудомісткий процес, який лежить на плечах наших фахівців. Кожен шматок граніту з якого виготовляється виріб має свій унікальний природний малюнок і природний візерунок. І виготовляється в ручну тому ви ніколи не зустрінете два однакових вироби і обрана вами раковина буде унікальною і неповторною.
Раковина з граніту має не тільки естетичні переваги перед штучними матеріалами а й цілком практичні плюси.
Такі як поглинання шуму і вібрації від води, що ллється і відсутність утворення нальоту на раковині. Гранітна мийка ніколи не поміняє свій колір навіть під впливом прямих сонячних променів. Також камінь не боїться використання побутової хімії і навіть сильних реагентів. Ваша мийка не коли не вбере сторонні запахи продуктів і миючих засобів і залишиться як нова на багато десятиліть!

 

Кожне наше виріб з природного граніту вироблено в ручну без використання машин, тому ви отримуєте ідеальне співвідношення ціна якість. За вашим власним дизайном або сподобалася вам моделі в інтернеті. Для того щоб створити закінчену композицію в дизайні також можна комбінувати з нашому іншими товарами з натурального граніту. Таких як: Сходи, Плитка, Стільниці і Підвіконня з натурального граніту.

Якщо вам сподобалася яка-небудь модель ви можете відправити нам фотографію або картинку на електронну пошту (prospere.com.ua@gmail.com) із зазначенням розміру та типу граніту і ми розрахуємо для вас вартість.

Також пропонуємо співпрацю для оптових покупців і партнерську програму.
Всі питання по замовленню ви можете задати нашим менеджерам зручним для вас способом:

prospere2812

Залишити Коментар